YENİ ÜYE OLAN MÜŞTERİLERİMİZE İLK ALIŞVERİŞLERİNDE GEÇERLİ ALAN ADI VE HOSTİNG İLK 1 YIL BİZDEN HEDİYE AYRICA ( N11 PAZARYERİ HEDİYE )
Sistem Özellikleri
Harika Özellikler Sizi Bekliyor
Tüm Özelliklere Dön

Hepsi Bir Arada Tek Panelde

Tüm pazaryerlerine entegratör firma olmadan evrenler altyapısı ile entegre olup satış yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Sizler için en çok sorulan soruları derledik

Evrenler Bilişim, e-ticaret firmalarının e-ticaret sitesi kurmalarını sağlayan ve e-ticaret sektörüne özel çözümler ve tasarım hizmetleri veren bir yazılım ve bilişim firmasıdır. Evrenler Bilişim, bulunduğu sektörde 14 yılı aşkın tecrübesi ile birçok e-ticaret ve kurumsal firmalara hizmet vermektedir.

E-ticaret, temelde internet üzerinden mal ya da hizmet satışlarını kapsayan bir iş modelidir. Bu alanda başarılı olmak için pek çok detaya özen göstermeniz, müşterilerinizin her mecradan kolayca kullanabileceği, zengin ama pratik bir sistem oluşturmanız gerekir. Evrenler Bilişim, bu alandaki tüm beklentilerinizi eksiksiz şekilde karşıladığı için e-ticaretin diğer adı olarak anılmayı hak eder.

Evrenler Bilişim, şirketlerin e-ticaret sektöründe faaliyet gösterirken ihtiyaç duyduklarını tüm hizmetleri sunar. Tasarımdan güvenliğe, müşterilere özel e-ticaret eğitimlerinden farklı ödeme sistemlerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bu nedenle dijital dünyada satış yaparak gelirlerinizi artırmak ve ticari faaliyetlerinizi çağın gereklilikleriyle birleştirmek istiyorsanız Evrenler Bilişim e-ticaret altyapılarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Evrenler Bilişim altyapısı kullanan sitelerin SEO uyumlu olması, müşteri bulmanızı kolaylaştıran en önemli faktörlerinden biridir. Bunun yanında farklı paketlerimizde yer alan Otopilot Akıllı Reklam uygulaması, toplu mail yönetimi ve canlı destek sistemleri gibi özellikler, sitenizi açtıktan sonra daha fazla müşteriyle buluşmanıza yardımcı olur.

Hemen Sipariş Geçin!
Evrenler Bilişim Akıllı E-ticaret Paketleri - Şimdi Kendi E-ticaret Sitenizi Oluşturun.
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin